Cолнечное зарядне облаштування Solar Power SM - 5,5/12 10,5W

Cолнечное зарядне облаштування Solar Power SM - 5,5/12 10,5W
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 35516099
 
 

Опис Cолнечное зарядне облаштування Solar Power SM - 5,5/12 10,5W

Сонячна зарядка Solar Power SM - 5,5/12 10.5W призначена для заряду потужних портативних пристроїв, планшетів, навігаторів і ін. В сонячній панелі передбачений перетворювач напруги з 2 роз'ємами для зарядки пристроїв з живленням 5-5,5 В і 12В. Максимальний струм на USB роз'ємі складає 1909 мА і 875 мА на 12-ти виході вольта. Завдяки виходу 12 Вольт можливе підключення до панелі портативних телевізорів, радіоприймачів, зовнішніх зарядних облаштувань акумуляторних батарей АА, ААА, 18650 і іншої електроніки з діапазоном живлячої напруги 9-12 Вольт. Зарядне на сонячних батареях Solar Power SM - 5,5/12 10.5 Ватів дозволяє робити повністю автономне заряджання, будучи в поході, на риболовлі, тривалій поїздці і інших ситуацією з обмеженим живленням 220В. Потужність, що виробляється панеллю за один сонячний день соизмерима з потужністю декількох десятків пальчикових батарей.

Пристрої, що заряджаються через USB порт :


Мобільні телефони
Смартфони
Електронні книги
MP3- плеєри
Фотокамери
Ліхтарі
iPhone, iPod
Акумуляторні батареї AA AAA CR123
Зовнішні акумулятори енергії Power Bank
GPS навігатори
Ехолоти


Пристрої підключаються до панелі з живленням 9-12 В


Портативні телевізори
Радіоприймачі
Магнітофони
Портативні вентилятори
Зарядні пристрої
Рации
Інше
Сонячне зарядне облаштування Solar Power SM - 5,5/12 10,5W має стабілізатор напруги. Це дозволяє заряджати телефони iPhone і BlackBerry що відрізняються підвищеними вимогами до живлячої напруги.

Сонячна батарея Solar Power SM - 5,5/12 10,5W складається з 3 монокристалических панелей високої ефективності, термін служби яких досягає 30 років. У складеному стані панель займає мінімум місця і зручна для транспортування. По усьому периметру ушиті петлі для зручного кріплення на рюкзаку або наметі. Загальна вага пристрою складає 560 грам, що практично на 250 грам легше, ніж сонячне зарядне Квазар KV - 10pm - аналогічне облаштування українського виробництва.

Час зарядки різних пристроїв :


Мобільний телефон, MP3- плеєр - 1-1,5 ч.
Електронна книга - 1-1,5 ч.
Смартфон, GPS- навігатор, (до 5 дюйм) - 1-3 ч.
Планшет, Навігатор від 7 дюйм - 1,5-4 ч.


Увага! Час зарядки також залежить від заводських обмежень по струму для кожного конкретного пристрою. При більш ніж двократному запасі потужності панелі, не усі пристрої здатні споживати цей максимум. Тому навіть на максимально можливому струмі 1909мА, пристрої можуть споживати струм що не перевищує заводські обмеження, наприклад 500-700ma для телефонів і смартфонів, 700-1500ma для планшетів, навигаторови ін. Для облаштувань таких обмежень, що не мають, зарядка здійснюватиметься на повній потужності з максимальною швидкістю. Додаткова потужність панелі дозволяє підключати два і більше більше за споживачів одночасно, забезпечує більший запас стабільності зарядки і дозволяє згладжувати невеликі тіні при піших походах або мінливій хмарності.

Сонячний зарядний пристрій для планшетів Solar Power SM - 5,5/12 10.5w може працювати при хмарній погоді, ефективність при цьому знижується, але дозволяє заряджати більшість мобільних телефонів, смартфонів, MP3- плеєрів, iPod, iPhone3, АА, ААА, CR123R акумуляторних батарей Power Bank (які надалі можна застосувати для живлення GPS, ехолотів, ліхтарів, фотоапаратів). Акумуляторні батареї не мають можливості прямого підключення до панелі, можуть бути заряджені через зовнішні зарядні пристрої працюючі від USB або 12 В (у комплект не включено).

Для портативних пристроїв з високим енергоспоживанням - фотоапарати, відеокамери можлива безпосередня зарядка без проміжного акумулятора. Якщо пристрій не вимагає заряд, енергію що віддається панеллю в течії дня можна накопити в зовнішньому акумуляторі типу Power Bank, з можливістю його подальшої передачі кінцевому споживачеві у будь-який час доби.

Сонячне зарядне облаштування Solar Power SM - 5,5/12 10,5W виконано у форм чиннику "розкладачка", що з одного боку забезпечує зручність при транспортуванні, а з іншої - надає міцність панелі у разі падіння або ударів. Монокристалічні сонячні осередки мають герметичну підкладку, надійно зафіксовані в корпусі і прошиті по периметру. Додаткова міцність панелі забезпечується за рахунок спеціальної плівки - зовнішнього покриття на основі полікарбонату, що захищає її від появи небажаних подряпин. Видалення плівки підвищує продуктивність панелі, але може понизити її довговічність. Матеріал корпусу - зносостійка водонепроникна тканина - Кордура.

Найближчим аналогом Solar Power SM - 5,5/12 10,5 W являється сонячний зарядний пристрій Квазар KV - 10pm -аналог українського виробництва потужністю 10 Ватів.

Якщо Ви знаходитеся в постійному русі, в тіні, в лісі і пр, для пристроїв із струмом зарядки більше 1 А, бажано використати посередник - зовнішній накопичувач енергії, акумулятор типу Power Bank. У статичному положенні такий акумулятор не потрібно.

Важливо! Використайте оригінальний USB кабель від вашого пристрою. Кабелі невідомого походження можуть мати внутрішній опір, не розрахований на ваш прилад. Це може привести до розсіювання корисної енергії в кабелі.Характеристики сонячне зарядне для планшета GPS навігатора SM - 5,5/12 10,5W :


Максимальна потужність: 10,5 Ватів
Тип панелі : монокристалічний кремній.
Кількість осередків в панелі: 3
Габарити в складеному виді: 230x160x10 (28) мм
Габарити в розгорнутому виді: 640x230x3 мм
Номінальну напругу USB роз'їм: 5,5±0,5 Вольт
Додатковий роз'єм: 9-12 вольт
Максимальний робочий струм при освітленні 1000 Вт/ м², кут падіння світла 90°: 5,5 В - 1909 мА, 9В - 1166 мА, 12В - 875 мА
Температура довкілля : - 25 40°З
Вес: 560 р.
 
 
 
  • Розміщення в Польщі
  • Прямі поставки 2.0
  • Пакети реклами
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create