GSM репітер підсилювач сигналу стільникової мережі PicoTell 900

GSM репітер підсилювач сигналу стільникової мережі  PicoTell 900
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 2442265
 
 

Опис GSM репітер підсилювач сигналу стільникової мережі PicoTell 900

GSM ретранслятор здатний якісно усунути "мертві зони" покриття стільникового зв'язку і ви більше не випробовуватимете пов'язаних з цим незручностей. GSM репітер Усі ми стикалися з ситуаціями, коли розмова по мобільному телефону раптом несподівано уривається. Особливо неприємно, якщо це ділова розмова, важлива для ведення бізнесу. У будь-якій стільниковій мережі є слабкі місця, де зв'язок або повністю відсутній, або працює з перебоями. Поганий стільниковий зв'язок найчастіше пов'язаний з недостатнім рівнем GSM сигналу, що поступає. Причинами цього може бути як специфіка рельєфу, так і конструктивні особливості самої будівлі, в якій здійснюється прийом сигналу. Ми допоможемо вам розв'язати цю проблему і поліпшити якість вашого стільникового зв'язку. Наша компанія пропонує пристрій, який носить назву GSM репітер, або GSM ретранслятор стільникового сигналу.
GSM ретранслятор PicoTell 900 здатний якісно усунути "мертві зони" покриття стільникового зв'язку і ви більше не випробовуватимете пов'язаних з цим незручностей. GSM репітер PicoTell 900 є комбінацією двох високочастотних підсилювачів, один з яких здійснює посилення GSM сигналу від стільникового телефону, що направляється на базову станцію зв'язку, а інший посилює сигнал, що отримується від базової станції. Монтаж репітера полягає в установці двох антен : одній в приміщенні, де потрібне поліпшення зв'язку, а другий - в найближчій точці максимального сигналу (дах, балкон).
Ретранслятор стільникового сигналу, або, як його називають в просторіччі, "підсилювач мобільного" цей ефективний пристрій, що має демократичну ціну, яке здатне раз і назавжди вирішити проблеми забезпечення будівлі якісним стільниковим зв'язком.

Gsm ретранслятор PicoTell 900 приймає сигнал, що входить, розпізнає його, генерує його точну копію і передає на стільниковий телефон. Теж саме у зворотний бік. При включенні стільникового репітера створюється Ваша нова стільника. Відстань до вишки стільникового оператора не має бути більше 35 км. Зона ретрансльованого сигналу залежить від потужності GSM репітера, рівня сигналу, що приймається, складу і товщини стін. Загальна площа GSM покриття може складати до 200 кв. метрів залежно від зовнішніх чинників. Посилення сигналу можливе в квартирі, заміському будинку, дачі, офісі, машині, а також, це може бути торговий центр або багаторівневий паркінг.

Репітер GSM PicoTell 900 має багато переваг, в порівнянні з іншими способами посилення сигналу. GSM repeater в першу чергу, покращує сигнал, у нього відсутні дроти з'єднання з телефоном, він практично не вимагає відходу, і до того ж зменшує рівень випромінювання стільникового телефону. Оскільки випромінювання стільникового телефону залежить від рівня сигналу, отже, чим сигнал, що потужніше приймається, від базової станції, тим менше буде сигнал від стільникового телефону, при цьому НВЧ опромінення головного мозку зменшиться в десятки разів. Якщо встановлений GSM repeater, то потужність телефону буде автоматично знижена до мінімальної. У комплект входить зовнішня і внутрішня антены, а також сполучний кабель 20 метрів.
Характеристики PicoTell 900 :
Має вбудовані системи захисту і індикацію наявності сигналу.
Автоматичне регулювання посилення
Смуга робочих частот : 935-960/890-915 Мгц
Коефіцієнт посилення 70 дБ (на телефон) / 65 дБ (на станцію)
Максимальна вихідна потужність, що обмежується схемою автоматичного регулювання потужності, не менше 10 дБм (10 мВт)
Глибина автоматичного регулювання потужності > 20 дБ
Має вбудовані системи захисту і індикацію наявності сигналу.
Нерівномірність посилення в смузі робочих частот, не більше ± 3 дБ
Тип ВЧ - з'єднувачів N розетка
Живлення ~ 220В ±10%
Споживана потужність, не більше 20 Вт.
Габарити*, не більше 140 245 50 мм
Максимальна площа покриття 500 кв. м
Маса, не більше 1,5 кг
 
 
 
  • Розміщення в Польщі
  • Прямі поставки 2.0
  • Пакети реклами
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create