Автономна сигналізація з датчиком відкриття AS - 125

Автономна сигналізація з датчиком відкриття AS - 125
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 111307656
 
 

Опис Автономна сигналізація з датчиком відкриття AS - 125

Автономна сигналізація з датчиком відкриття AS - 125 оснащена потужною сиреною 120 Дб, звук якої виразно чутний на відстані до 200 метрів. Сигналізація призначена для контролю проникнення в приміщення через вікна або двері. Комплект з двох частин - центрального блоку і магнітного елементу встановлюваного на рухливі частини (двері/вікно). У закритому положенні магнітне поле замикає герконовый контакт в центральному блоці. При видаленні магніта від чутливого елементу на відстань більше 30 мм ланцюг розмикається і активується я потужна сирена. При закриванні вікна/дверей сирена відключається, сигналізації переходить в режим очікування до наступного відкриття.

Автономна сигналізація з датчиком відкривання AS - 125 повністю автономна, живлення здійснюється від змінного елементу типу "Крону". У режимі очікування сигналізації може перебувати до 12 місяців без заміни батареї. Для включення/відключення охорони необхідно пересунути відповідний тумблер у бічній частині корпусу. Для відключення сирени необхідно

Автономна сигналізація з датчиком відкривання AS - 125 є недорогим рішенням для відлякування зловмисників при спробах проникнення. Звичайно, на відміну від повноцінних охоронних систем ця сигналізація має ряд недоліків, але упор робиться на психологічний чинник. Зловмисник не знає, що саме спрацювало, і може припустити, що центральний блок вже дзвонить хазяїну. Відповідно буде прийнято рішення покинути об'єкт, що "охороняється".

Сигналізація з датчиком відкриття AS - 125 може успішно застосовуватися в магазинах, торгових павільйонах, промислових приміщеннях, для контролю доступу до сейфа, захисту від проникнення у виробничі приміщення з обмеженим доступом, в гаражі, на дачі і ін. Швидко монтується на будь-якій поверхні, не псує зовнішній вигляд, не вимагає прокладення кабелів.

Характеристики автономної сигналізації AS - 125


Включення/відключення охорони : тумблер
Гучність вбудованої сирени : 120 дБ
Матеріал корпусу : ABC пластик
Застосування на вулиці: немає
Елементи живлення : 9В Крона
Робоча температура і вологість : - 20°C ~ 50°C / до 90%
Габарити: 10x5х2, 5 см
Колір корпусу : білий
Гарантія: 6 місяців 
 
 
  • Розміщення в Польщі
  • Прямі поставки 2.0
  • Пакети реклами
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create