GSM розетка 3x Smart Security SC3 - GSM

GSM розетка 3x Smart Security SC3 - GSM
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 90328842
 
 

Опис GSM розетка 3x Smart Security SC3 - GSM

GSM розетка на 3 виходи 3x Smart Security SC3 - GSM - призначена для видаленого управління електроприладами за допомогою телефонного дзвінка або СМС повідомленням. У пристрої передбачена 3 незалежних розетки, кожна з яких може включатися або відключатися за бажанням власника. Сумарне навантаження трьох розеток складає 16 А або 3,5 кВт, максимальне навантаження для кожної розетки не складає 10 А або 2,2 кВт. Таким чином, GSM розумна розетка 3x Smart Security ( GSM реле) здатна управляти живленням навіть таких потужних споживачів як калорифери, водонагрівачі, електрочайники, насоси і інші електроприлади побутового призначення.,

Робота по распианию. Ви можете сотставить детальний графік включення і відключення кожної розетки окремо. Наприклад: розетка №1 влючена з понеділка по п'ятницю з 8.30 до 18.20 і так далі Таким чином, можна управляти пианием відразу 3-х споживачів відповідно до заданого графіку.

Для включення/відключення розетки досить усього лише подзвонити або відправити СМС на цьому карту встановлену в пристрої. Реакція буде негайною. Система дуже проста в роботі і налаштуванні.

GSM розетка з дистанційним управлінням 3x Smart Security сумісна з штепселями усіх світових стандартів у тому числі і циліндричного ― європейського типу використовувані всюди в нашій країні. Над кожній розетці є кнопка SW1 - 3 яка призначена для ручного управління живленням. При активації живлення на той або інший вихід автоматично спалахує зелений індикатор над відповідною розеткою, таким чином ви завжди будете в курсі якої саме роз'ємі зараз під напругою.

Особливості дистанційна розетка 3x Smart Security


Вбудований GSM модуль Siemens підтримує SIM карти усіх GSM операторів;
Для запуску необхідно включити пристрій в розетку, а штепсель споживача безпосередньо в один з роз'ємів GSM розетки. При вступі команди від хазяїна, внутрішнє GSM реле автоматично замикає або розмикає ланцюг живлення;
Можливі 2 способи управління GSM розеткою: СМС команда або телефонний дзвінок;
GSM SMS розетка має захист від неавторизованих користувачів. Це означає, що ніхто окрім вас не зможе управляти живленням, навіть якщо дізнається номер SIM карти встановленої в пристрої. Кожен номер, що управляє, заздалегідь записується у внутрішню пам'ять, дзвінки з неавторизованих номерів відхиляються. SMS команди, також супроводжуються обов'язковим введенням пароля. У пам'ять можна записати до 5 телефонних номерів, що управляють;
Для запуску GSM розетки, необхідно встановити в неї SIM карту стільникового оператора Київстар, Life або МТС з позитивним балансом на рахунку. Якщо ви тільки придбали SIM карту, не забудьте відключити запит пароля при включенні.


Сфери застосування GSM розетки 3x Smart Security


Включення або відключення приладів побутового призначення;
Управління приладами підігрівання/охолодження;
Включення/відключення освітлення у будинку або виробничих приміщеннях.
Управління електромеханічними воротами, роллетами.
Застосування в системах автоматизації виробничих ліній


Підготовка до роботи 3x Smart Security :


Підключіть GSM антену
Встановіть СІМ карту у відповідний роз'єм на бічній панелі устнойства (Увага! Необхідно в обов'язковому порядку зняти запит ПІН коду на використовуваній SIM карті)
Під'єднайте GSM розетку в мережу 220В через кабель живлення в комплекті. Через 20 секунд пристрій ініціалізувався в стільниковій мережі і світлодіод на панелі почне блимати з інтервалом в 1с.
Пароль доступу за умовчанням : 000000 (при необхідності можна змінити)


Експлуатація:


Для включення 3 розеток одночасно відправляємо СМС з кодом ― SN000000ON

(у відповідь прийде СМС з текстом SW1 IS ON, SW2 IS ON, SW3 IS ON)


Для виключення 3 розеток одночасно відправляємо СМС з кодом ― SN000000OFF

(у відповідь прийде СМС з текстом SW1 IS OFF, SW2 IS OFF, SW3 IS OFF)


Для включення 1 і 3 розетки відправляємо СМС з кодом ― SN000000COMNFN

(у відповідь прийде СМС з текстом SW1 IS ON, SW2 IS OFF, SW3 IS ON де, SN000000 код, COM - активація виходів, номер по порядку і стан N ― ON F - OFF ).


У пам'яті пристрою зберігається останнє положення реле. При відключенні і відновленні живлення в електричній мережі, GSM розетка прийме стан, який був до відключення живлення.Технічні характеристики GSM розетка 3x Smart Security


Колір корпусу : білий
Управління живленням: телефонний дзвінок або SMS
Стандарт стільникової мережі GSM 900/1800 Мгц модуль Siemens
Кількість мобільних номерів, що управляють, в пам'яті: до 5
Вхідна напруга: 110- 220v
Сумарний робочий струм на 3 розетки: 16a
Максимальний робочий струм на 1 розетку: 10a
Кількість пристроїв, що підключаються : 3 шт.
Номінальна потужність: 3500 Вт
Гніздо живлення : універсальна розетка 3 контактна
Управління водонагрівачем, насосами, калорифером, електричними воротами і ін.
Робоча температура: -20 55С


Увага! Усі побутові розетки в Україні расчитаны на максимальний струм 16А або 3,5 кВт. Щоб уникнути перевантажень не подключаейте в розетку утройства сумарною потужністю більше 3,5 кВт.Комплектація GSM розетки на 3 виходи 3x Smart Security :


Смарт панель на 3 виходи
GSM антена
Кабель живлення
Інструкція


Інші назви: GSM розетка SW30, GSM реле на 3 виходи
 
 
 
  • Розміщення в Польщі
  • Прямі поставки 2.0
  • Пакети реклами
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create