Автономна сигналізація з датчиком відкривання Altronics LC - 01

Автономна сигналізація з датчиком відкривання Altronics LC - 01
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 81464487
 
 

Опис Автономна сигналізація з датчиком відкривання Altronics LC - 01

Автономна сигналізація з датчиком відкривання дверей/вікна Altronics LC - 01. У сигналізацію вбудована сирена працююча від батарейок. Датчик складається з двох частин. Основний блок включає сирену, батарейки і чутливий елемент. Друга частина - магніт, встановлюється навпроти основного блоку, який монтується на нерухому частину, - дверну лутку або віконну раму. Елемент з магнітом встановлюється на рухливу частину - вхідні двері або стулку вікна. Між двома елементами витримується проміжок в межах 5-30 мм При відкриванні дверей/вікна, магнітний елемент віддаляючись на відстань більше 30 мм розмикає контакт в центральному блоці, що призводить до миттєвої активації сирени з пронизливим писком. Гучність сирени складає 90 Дб, що чутне на відстані до 50 метрів.

Автономна сигналізація датчик відкривання дверей і вікон Altronics LC - 01 є недорогим рішенням для відлякування зловмисників при спробах проникнення. Звичайно, на відміну від повноцінних охоронних систем ця сигналізація має ряд недоліків, але упор робиться на психологічний чинник. Зловмисник не знає, що саме спрацювало, і може припустити, що центральний блок вже дзвонить хазяїну. Відповідно буде прийнято рішення покинути об'єкт, що "охороняється".

Сигналізація Altronics LC - 01 може успішно застосовуватися в людних місцях: магазинах, торгових павільйонах, промислових приміщеннях, для контролю доступу до сейфа, захисту від проникнення у виробничі приміщення з обмеженим доступом, в гаражі і ін. На віддалених об'єктах, що не охороняються, установка цієї сирени може бути недоцільною.

Автономна сигналізація датчик відкривання дверей і вікон Altronics LC - 01 компактна і невибаглива в обслуговуванні. Тривалість роботи від 3 елементів живлення може складати до 6 місяців ( залежно від частоти спрацьовування). Швидко монтується на будь-якій поверхні, не псує зовнішній вигляд, не вимагає прокладення кабелів.

Для оключения сирени необхідно пересунути тумблер живлення або закрити двері/вікно.

Автономна сигналізація з датчиком відкриття дверей і вікон Altronics LC - 01 працює температурному діапазоні від від - 20º З до 50º С. Гарантія 6 місяців

Характеристики автономної сигналізації Altronics LC - 01


Включення/відключення охорони : тумблер
Гучність вбудованої сирени : 75-90дБ
Матеріал корпусу : ABC пластик
Застосування на вулиці: немає
Елементи живлення : 3 батарейки LR44 (пігулки)
Робоча температура і вологість : - 20°C ~ 50°C / до 90%
Габарити: 4x2х2 см
Гарантія: 6 місяців 
 
 
  • Розміщення в Польщі
  • Прямі поставки 2.0
  • Пакети реклами
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create