Cолнечное зарядне облаштування Solar Power SM - 5,5/18 18W

Cолнечное зарядне облаштування Solar Power SM - 5,5/18 18W
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 48683325
 
 

Опис Cолнечное зарядне облаштування Solar Power SM - 5,5/18 18W

Сонячне зарядне облаштування Solar Power SM - 5,5/18 18W - доладна сонячна панель з можливістю автономної зарядки більшості портативних пристроїв (телефонів, смартфонів, планшетів, навігаторів), у тому числі і невеликих нетбуків. Сонячна панель оснащена двома виходами з різною номінальною напругою - стандартний USB порт з напругою 5-5,5 В і 18 вольтный роз'їм для підключення ноутбуків. Може применятьсядля для заряджання 12 В акумуляторів. Максимальний струм на USB роз'ємі обмежений електронікою на рівні 2000 мА і 1000 мА на 18-ти виході вольта. Потужність панелі дозволяє також робити одночасну зарядку 2-х пристроїв. Незамінний помічник і відмінний подарунок туристові, рибалці і просто любителям пікніка. Енергія, що виробляється панеллю за один сонячний день соизмерима з потужністю декількох десятків літієвих батарей.

Пристрої, що заряджаються через USB порт :


Мобільні телефони
Смартфони
Електронні книги
MP3- плеєри
Фотокамери
Ліхтарі
iPhone, iPod
Акумуляторні батареї AA AAA CR123
Зовнішні акумулятори енергії Power Bank
GPS навігатори
Ехолоти
Акумулятори Li - Ion 18650 і ін.


Пристрої заряджаються від панелі 18w з живленням 18 В


Нетбуки
Планшети
Зарядні пристрої
Інше


Для безпечного підключенні 12 В пристроїв рекомендуємо використати DC - DC Step down знижуючий перетворювач або спеціальний контроллер для сонячних панелей.Сонячне зарядне облаштування Solar Power SM - 5,5/18 18W оснащується контроллером вихідної напруги. Завдяки якому можлива зарядка особливо вимогливих до струму облаштувань типу iPhone, BlackBerry.

Сонячна батарея Solar Power SM - 5,5/18 18 W включає 6 монокристалических панелей високої ефективності, термін служби яких досягає 30 років і більше. Зниження ККД складає всього 10% на кожні 25 років безперервної експлуатації. На відміну від стаціонарних панелей Solar Power SM - 5,5/18 18W в складеному стані займає мінімальний об'єм і зручна для транспортування в рюкзаку туриста або безладі автомобіля. Її розмір не перевищує габаритів середнього планшета. По периметру вбудовані кріпильні кільця для фіксації на рюкзаку, на дереві або наметі. Загальна вага пристрою складає 829 грам, що на 621 грам легше за український аналог Квазар KV - 20pm потужністю 20 Вт

Час зарядки різних пристроїв :


Мобільний телефон, MP3- плеєр - 1-1,5 ч.
Електронна книга - 1-1,5 ч.
Смартфон, GPS- навігатор, (до 5 дюйм) - 1-3 ч.
Планшет, Навігатор від 7 дюйм - 1,5-4 ч.
Нетбук 3-5 ч
Увага! Час зарядки безпосередньо пов'язаний із заводськими обмеженнями для кожного конкретного пристрою. При більш ніж двократному запасі потужності панелі, не усі пристрої здатні споживати цей максимум. Це означає, що при максимальному струмі 2000 мА на USB порту, деякі пристрої можуть споживати струм що не перевищує заводські обмеження, наприклад 500-700ma для телефонів і смартфонів, 700-1500ma для планшетів, навігаторів і ін. Для пристроїв, таких обмежень, що не мають, зарядка здійснюватиметься на повній потужності з максимальною швидкістю. Додаткова потужність панелі дозволяє підключати два і більше споживачів одночасно, забезпечує більший запас стабільності зарядки і дозволяє згладжувати невеликі тіні при піших походах або мінливій хмарності.

Сонячний зарядний пристрій для ноутбуків Solar Power SM - 5,5/18 18W працює також при хмарній погоді, ефективність при цьому істотно знижується, але дозволяє заряджати більшість мобільних телефонів, смартфонів, MP3- плеєрів, iPod, iPhone, АА, ААА, CR123R акумуляторних батарей Power Bank (які надалі можна застосувати для живлення GPS, ехолотів, ліхтарів, фотоапаратів). Акумуляторні батареї не мають можливості прямого підключення до панелі, можуть бути заряджені через зовнішні зарядні пристрої працюючі від USB або 12 В (у комплект не включено). Наприклад ENB 3 * 18650 USB або Nitecore Intellicharger i4 V2.

Для портативних пристроїв з високим енергоспоживанням - фотоапарати, відеокамери, ноутбуки можлива пряма зарядка без проміжного акумулятора. Якщо пристрій не вимагає заряд, енергію що віддається панеллю в течії дня можна накопити в зовнішньому акумуляторі типу Power Bank або звичайному 12В акумуляторі, з можливістю його подальшої передачі кінцевому споживачеві у будь-який час доби. Таким чином практично повністю знімається залежність від погодних умов і часу доби, забезпечується більше рівномірна зарядка основного споживача за рахунок стабільного струму видаваного Power Bankом або будь-яким іншим зовнішнім акумулятором.

Сонячне зарядне облаштування Solar Power SM - 5,5/18 18W виконано у форм чиннику "розкладачка". Таке рішення має декілька переваг, з одного боку забезпечується мінімальний об'єм транспортування, з іншої - надає багатократну міцність панелі у разі фізичної дії на осередки (падіння або удари). Монокристалічні сонячні осередки мають герметичну підкладку, надійно зафіксовані в корпусі і прошиті по усьому периметру. Додаткова міцність панелі забезпечується ламінуючою плівкою - зовнішнього покриття на основі полікарбонату, що захищає її від появи небажаних подряпин. Видалення плівки підвищує продуктивність панелі, але знижує її довговічність. Матеріал корпусу - зносостійка водонепроникна тканина - Кордура.

Найближчим аналогом Solar Power SM - 5,5/18 18 W являється сонячний зарядний пристрій Квазар KV - 20pm - аналог українського виробництва потужністю 20 Ватів.

До достоїнств Solar Power SM - 5,5/18 18 W слід віднести:


Менша вага 829 проти 1450 грам Квазар KV - 20pm
Доступна ціна


Якщо Ви знаходитеся в постійному русі, в тіні, в лісі і пр, рекомендуємо використати посередник - зовнішній накопичувач енергії, акумулятор типу Power Bank. У статичному положенні такий акумулятор не потрібно. Намагайтеся уникати тінистих територій оскільки у хмарну погоду ефективність панелі знижується.

Важливо! Використайте оригінальний USB кабель від вашого пристрою. Кабелі невідомого походження можуть мати внутрішній опір, не розрахований на ваш прилад. Це може привести до розсіювання корисної енергії в кабелі.Характеристики сонячне зарядне для ноутбука SM - 5,5/18 18W :


Максимальна потужність: 18 Ватів
Тип панелі : монокристалічний кремній.
Кількість осередків в панелі: 6
Габарити в складеному виді: 180x170x50 мм
Габарити в розгорнутому виді: 640x380x3 мм
Номінальну напругу USB роз'їм: 5-5,5 Вольт
Додатковий роз'єм: 18 Вольт
Максимальний робочий струм при освітленні 1000 Вт/ м², кут падіння світла 90°: 5,5 В - 2000 мА, 12В - 1500 мА, 18В - 1000 мА
Температура довкілля : - 25 40°З
Вес: 829 р.

 
 
 
  • Розміщення в Польщі
  • Прямі поставки 2.0
  • Пакети реклами
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create