Cолнечное зарядне облаштування Solar Power SM - 5,5/18 36W

Cолнечное зарядне облаштування Solar Power SM - 5,5/18 36W
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 39916849
 
 

Опис Cолнечное зарядне облаштування Solar Power SM - 5,5/18 36W

Сонячний зарядний пристрій для ноутбуків Solar Power SM - 5,5/18 36W - доладна сонячна панель з можливістю автономної зарядки портативних пристроїв (телефонів, смартфонів, планшетів, навігаторів), у тому числі і ноутбуків. Сонячна панель має дві вихідних напруги і відповідно два порти - USB з напругою 5-5,5 В і 18 вольтом для підключення ноутбуків. Може использоваься як сонячний зарядний пристрій для автомобільного акумулятора 12 В. Максимальний струм на USB роз'ємі обмежений електронікою на рівні 2000 мА і 2000 мА на 18-ти виході вольта. Зарядний пристрій на сонячних батареях Solar Power SM - 5,5/18 36 Ватів здатні вести ефективну зарядку ноутбуків з діагоналлю до 17 дюйм в похідних умовах. Потужність панелі дозволяє також робити одночасну зарядку 2-х і більше за пристрої. Незамінний помічник і відмінний подарунок туристові, рибалці і просто любителям пікніка. Енергія, що виробляється панеллю за один сонячний день соизмерима з потужністю декількох десятків літієвих батарей.

Пристрої, що заряджаються через USB порт :


Мобільні телефони
Смартфони
Електронні книги
MP3- плеєри
Фотокамери
Ліхтарі
iPhone, iPod
Акумуляторні батареї AA AAA CR123
Зовнішні акумулятори енергії Power Bank
GPS навігатори
Ехолоти
Акумулятори Li - Ion 18650 і ін.


Пристрої заряджаються від панелі 36w з живленням 18 В


Нетбуки
Планшети
Зарядні пристрої
Інше


Для безпечного підключенні 12 В пристроїв рекомендуємо використати DC - DC Step down знижуючий перетворювач або спеціальний контроллер для сонячних панелей.Сонячне зарядне облаштування Solar Power SM - 5,5/18 36W має контроллер вихідної напруги. Завдяки якому можлива зарядка особливо вимогливих до струму облаштувань типу iPhone, BlackBerry.

Сонячна батарея Solar Power SM - 5,5/18 28 W складається з 12 монокристалических панелей високої ефективності, термін служби яких досягає 30 років і більше. Зниження ККД складає всього 10% на кожні 25 років безперервної експлуатації. На відміну від стаціонарних панелей Solar Power SM - 5,5/18 36W в складеному стані займає мінімальний об'єм і зручна для транспортування в рюкзаку туриста або безладі автомобіля. Для кріплення панелі у верхній її частині передбачено 2 кріпильні кільця для фіксації на дереві або наметі. Загальна вага пристрою складає 1550 грам, що на 1150 грам менше порівнянного українського аналога Квазар KV - 40smw.

Час зарядки різних пристроїв :


Мобільний телефон, MP3- плеєр - 1-1,5 ч.
Електронна книга - 1-1,5 ч.
Смартфон, GPS- навігатор, (до 5 дюйм) - 1-3 ч.
Планшет, Навігатор від 7 дюйм - 1,5-4 ч.
Нетбук 2-4 ч
Ноутбук 15,6 дюйм - 1,5-2,5 ч
Ноутбук 17 дюйм - 3,5-4,5 ч


Увага! Час зарядки безпосередньо пов'язаний із заводськими обмеженнями для кожного конкретного пристрою. При більш ніж двократному запасі потужності панелі, не усі пристрої здатні споживати цей максимум. Це означає, що при максимальному струмі 2000 мА на USB порту, деякі пристрої можуть споживати струм що не перевищує заводські обмеження, наприклад 500-700ma для телефонів і смартфонів, 700-1500ma для планшетів, навігаторів і ін. Для пристроїв, таких обмежень, що не мають, зарядка здійснюватиметься на повній потужності з максимальною швидкістю. Додаткова потужність панелі дозволяє підключати два і більше споживачів одночасно, забезпечує більший запас стабільності зарядки і дозволяє згладжувати невеликі тіні при піших походах або мінливій хмарності.

Сонячний зарядний пристрій для ноутбуків Solar Power SM - 5,5/18 36W працює також при хмарній погоді, ефективність при цьому істотно знижується, але дозволяє заряджати більшість мобільних телефонів, смартфонів, MP3- плеєрів, iPod, iPhone3, АА, ААА, CR123R акумуляторних батарей Power Bank (які надалі можна застосувати для живлення GPS, ехолотів, ліхтарів, фотоапаратів). Акумуляторні батареї не мають можливості прямого підключення до панелі, можуть бути заряджені через зовнішні зарядні пристрої працюючі від USB або 12 В (у комплект не включено). Наприклад, ENB 3 * 18650 USB або Nitecore Intellicharger i4 V2.

Для портативних пристроїв з високим енергоспоживанням - фотоапарати, відеокамери, ноутбуки можлива пряма зарядка без проміжного акумулятора. Якщо пристрій не вимагає заряд, енергію що віддається панеллю в течії дня можна накопити в зовнішньому акумуляторі типу Power Bank або звичайному 12В акумуляторі, з можливістю його подальшої передачі кінцевому споживачеві у будь-який час доби. Таким чином практично повністю знімається залежність від погодних умов і часу доби, забезпечується більше рівномірна зарядка основного споживача за рахунок стабільного струму видаваного Power Bankом або будь-яким іншим зовнішнім акумулятором.

Сонячне зарядне облаштування Solar Power SM - 5,5/18 28W виконано у форм чиннику "розкладачка". Таке рішення має декілька переваг, з одного боку забезпечується мінімальний об'єм транспортування, з іншої - надає багатократну міцність панелі у разі фізичної дії на осередки (падіння або удари). Монокристалічні сонячні осередки мають герметичну підкладку, надійно зафіксовані в корпусі і прошиті по усьому периметру. Додаткова міцність панелі забезпечується ламінуючою плівкою - зовнішнього покриття на основі полікарбонату, що захищає її від появи небажаних подряпин. Видалення плівки підвищує продуктивність панелі, але знижує її довговічність. Матеріал корпусу - зносостійка водонепроникна тканина - Кордура.

Найближчим аналогом Solar Power SM - 5,5/18 36 W являється сонячний зарядний пристрій Квазар KV - 40smw - аналог українського виробництва потужністю 40 Ватів.

До достоїнств Solar Power SM - 5,5/18 36 W слід віднести:


Менша вага 1550 проти 2700 грам Квазар KV - 40smw
Доступна ціна


Переваги Квазар KV - 40smw - потужність 40 Ватів проти 36 у Solar Power.

Якщо Ви знаходитеся в постійному русі, в тіні, в лісі і пр, рекомендуємо використати посередник - зовнішній накопичувач енергії, акумулятор типу Power Bank. У статичному положенні такий акумулятор не потрібно. Намагайтеся уникати тінистих територій оскільки в хмарну погоду ефективність панелі знижується.

Важливо! Використайте оригінальний USB кабель від вашого пристрою. Кабелі невідомого походження можуть мати внутрішній опір, не розрахований на ваш прилад. Це може привести до розсіювання корисної енергії в кабелі.

Характеристики сонячне зарядне для ноутбука SM - 5,5/18 36W :


Максимальна потужність: 36 Ватів
Тип панелі : монокристалічний кремній.
Кількість осередків в панелі: 12
Габарити в складеному виді: 360x170x50 мм
Габарити в розгорнутому виді: 1180x360x5 мм
Номінальну напругу USB роз'їм: 5-5,5 Вольт
Додатковий роз'єм: 18 Вольт
Максимальний робочий струм при освітленні 1000 Вт/ м², кут падіння світла 90°: 5,5 В - 2000 мА, 12В - 3000мА, 18В - 2000 мА
Температура довкілля : - 25 40°З
Вес: 1550 р.

 
 
 
  • Розміщення в Польщі
  • Прямі поставки 2.0
  • Пакети реклами
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create